דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

תטא הילינג

תטא הילינג הינה שיטה של מדיטציה אשר מורידה את גלי המוח לתדר של גלי תטא. כאשר המוח נמצא בתדר זה ניתן "לדבר" עם התת מודע שלנו, ולקבל תובנות על מצבנו הבריאותי, הנפשי, האמונות אשר חוסמות ומגבילות אותנו מלהתקדם ולבצע את אשר אנחנו רוצים, אמונות שחוסמות מפני ריפוי וכו'. משתבר שהתת מודע שלנו מפעיל אותנו מרבית הזמן. שם נמצאות האמונות שלנו על עצמינו על הסביבה שלנו, הפחדים שלנו, למעשה "תכנית ההפעלה" שלנו.
כאשר אנחנו במצב של תדר תטא, ניתן לבצע שינויים ברמת התת מודע. אפשר לבצע הטמעה של אמונות חיוביות שיאפשרו לנו להגשים את חיינו בצורה שאנו חולמים, להטמיע דפוסי חשיבה חיוביים, ולשלוף אמונות חוסמות ומגבילות.
בתדר זה אנחנו מקבלים אפשרות להתקרב לאנרגיית הבריאה, לחוות ריפוי למחלות שלנו ולדייק את צורת חיינו, להבין את משמעות החיים שלנו ואת הייעוד שלנו ולחיות חיים הרבה יותר משמעותיים ושמחים.
אמנם זוהי שיטת טיפול אנרגטית אבל השינויים מורגשים כבר בטיפול הראשון.
ניתן לקרוא על השיטה באתר של מי שהביאה את השיטה לעולם, ויאנה סטיבל.
או לצפות בסרטון הבא  בו מסבירה ויאנה סטיבל על השיטה בעת ביקורה בארץ בשנת 2013 :
מאז התוודעתי לשיטה, למדתי שלושה קורסים של תטא הילינג: תטא הילינג מתחילים, תטא הילינג מתקדמים, ומשחק החיים. שלושה קורסים אשר פתחו לי עולם ומלואו. אני חווה שינויים בכל מעגלי החיים שלי: הורות, זוגיות, עבודה, חברים. נדהמתי לגלות כמה אמונות מגבילות היו בתת המודע שלי שלא הייתי מתארת לעצמי כלל את קיומן, אבל זה בהחלט הסביר הרבה דברים לגבי חיי.
רק אחרי שחוויתי שליפה של האמונות והטמעה של אמונות אחרות בחיי, תירגול של הגשמה ומיקוד בחלומות ובמטרות, הבנתי שאפשר לחיות את החיים בהרבה שמחה ואהבה ודברים מגיעים בקלות ובפשטות. יש תקווה, יש משמעות ויש הרבה שמחה.
אני משלבת את התטא הילינג בקליניקה שלי בכל פעם שאני מרגישה שהבעיה שבאים לפתור יושבת גם על משהו רגשי, על אמונה שחוסמת ולא מאפשרת לגוף לחוות ריפוי.
מפגש תטא הילינג יכול לעמוד בפני עצמו, אבל אני מרבה לשלב גם את הדיקור ושאר הטכניקות שאני מוצאת לנכון שיתרמו לריפוי (כמו צמחי מרפא סיניים, שיאצו וכו').